HOME

O NÁS

TEAMWEAR

RUGBY

TEAMS

PLAYERS

PROJEKTY

Sportovní vybavení pro týmy

ccc_teamCanterbury of NZ je novozélandská značka, která patří dlouhodobě mezi nejlepší světové značky v oblasti ragby.

RUGBY / FOOTBALL / HOCKEY / GOLF / CRIKET / FITNES

Obléká mistry světa v ragby Jižní Afriku a další mezinárodní ragbyová mužstva (Austrálie, Irsko, Skotsko a Japonsko), klubová mužstva (London Wasps, Cardiff Blues, Ulster, Leinster, Castres a Clermont), fotbalová mužstva (Portsmouth FC a Deportivo de LaCoruňa).

 

tony_teamTONY rugbywear je česká značka ragbyových dresů vyrobených z domácích materiálů. Optimální propojení kvality s cenou.

V těchto dresech hrají mládežnická reprezentační mužstva ČR, kluby Tatra Smíchov, Ostrava, JIMI Vyškov, Přelouč. V zahraničí pak klub Slovan Bratislava a reprezentační tým Bosny a Hercegoviny.

 

legea_teamLegea je italská sportovní značka se zaměřením nejen na fotbal. Její předností je široká nabídka oblečení za příznivé ceny. Legea obléká nejen reprezentační týmy ČR, ale i klubové ragbyové týmy Ostravy, Tatry Smíchov, Sparty, Zlína, ... . V zahraničí obléká Legea tým první francouzské ragbyové ligy Moutaban.

 

gilbert_teamGilbert je nejlepší výrobce ragbyových míčů, s kterými se hrají prestižní reprezentační i klubové soutěže na celém světě.

Česká Rugbyová Unie používájí pro své soutěže míč XT 400.