JEDNIČKA PRO RAGBY
TONY´s Rugby Shop
U Kanálky 5, Praha 2
Otvírací doba:
úterý, středa, čtvrtek 14:00 - 18:00
POMÁHÁME ROZVOJI
ragby v ČR
Šťastného Club Athlétique, který v soutěži zvítězil pouze jednou, si vyšlápl na dosavadního lídra francouzské profesionální Pro D2. Pomohl tak na dálku v boji o čelo tabulky Oyonnax, do kterého se vrátil po jednozápasové reprezentační přestávce Mirek Němeček.

Ale ani opora české reprezentace spolu s Lukášem Rapantem nepomohla USO k vítězství. Na domácí půdě podlehl ambiciózní tým Albi o jediný bod. Do čela se tak dostal lehce tým z Grenoblu.
Při totožném skóre 18-19 přehrálo Pau na hřišti soupeře Šusterův Aurillac. Je tedy zřejmé, že v neúspěšné sezoně bude klub na českého kapitána vyvíjet stále silnější tlak vzhledem k jeho absenci v klubu u příležitosti zápasů národního týmu.
V domácím prostředí je zatím neporazitelný Mont-de-Marsan. Martin Jágr navzdory zvěstem o zranění odehrál za Stade Montois celé utkání a pomohl k vydřené výhře s nováčkem z Beziers.
Aurillac 18-19 Pau
Carcassonne 24-20 Aix-en-Provence
Narbonne 9-12 Auch
Oyonnax 18-19 Albi
Périgueux 23-18 Dax
Tarbes 21-15 La Rochelle
Grenoble 30-13 Bourgoin
Mont de Marsan 16-6 Beziers
